Şifremi Unuttum
Ne Arıyorsun?

E-Bülten Üyeliği

Yenliklerden ve duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız abone olabilirsiniz.Firma Ekle

Firmanızı veritabanımıza eklemeye firma adınızı yazarak başlayabilirsiniz.


Cnc İnş. Tur. San.- Chefs Design

Firma No: 782 · Yayınlanma: 2013-02-07 15:24:58 · Tel: 02122573800 · Kurumsal

Bulunduğu Kategori : Hizmet Firmaları : İç Mimarlık

Telefon : 02122573800
Cep Telefonu : 05325010407
Website : http://www.cncgrouponline.com
Adres : Nisbetiye Caddesi Ovun Sokak Boğaziçi A Blok No :4 D:9 Etiler/İstanbul/Türkiye

Bu firma İstanbul şehrinde Beşiktaş ilçesinde Etiler semtinde bulunmaktadır.

Cnc İnş. Tur. San.- Chefs Design firması İç Mimarlık, kategorilerinde bulunmaktadır.

CNC Mimarlık & Danışmanlık, Türkiye‘deki İnşaat Sektörünü derinlemesine analiz ederek, satış gibi aşırı rekabetçi bir pazarda, müşterilerin karar verme sürecinde sürekli değişen çok sayıdaki kriteri, en optimum şekilde yönetmektedir.

CNC Chefs’ Design, iç mekan tasarımı ve iç mimarlık, bir mimari mekanın içinde, kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir. İç mekan tasarımı yapan iç mimarın bir bina içinde yer alan mekanların hacim ve yüzeylerini değerlendiren bir boyutta konuya yaklaşmasının yanı sıra, yapı sistemleri, fiziksel çevre kontrolü, aydınlatma, ergonomi, ısıtma, gibi mekan konforu konularında da bilgili olması gerekmektedir. Bu açıdan bakıldığında CNC Chefs’ Design’ ın, mekanı kullanan bireylerin yaşam kalitesini ve konforunu öne çıkartan tanımlı mekanların, tanımlı işlevlerle, kullanıcı için biçimlendirilmesi ve tasarlanması iç mekan tasarımı temel amaçlarındandır.

CNC Mimarlık & Danışmanlık iş ortağı olduğu Müteahhit Firmaların ürettiği Konut Projelerinin, mimari planlamalarından konut teslimlerine kadar geçirdiği tüm süreçlerde, aktif ve etkin rol alarak müşteri memnuniyetini sağlarken, aynı zamanda Müteahhit Firmaların üretime odaklanmalarını sağlayarak üretilen konutların kalite standartlarını yükseltmektedir.

CNC Mimarlık & Danışmanlık; Gayrimenkul sektöründe, Konut Projeleri pazarlama ve satışında uzmanlaşmış Pazarlama Ekiplerinden, mimar ve iç mimarlardan oluşmuş bir organizasyondur.

Hizmet Verilen Bölgeler / Satış Noktaları

İç Mimarlık

Dekorasyonda renk seçimi 2014-09-30 14:28:41 Kafanızda canlandırdığınız mekanı rengarenk yada soft açık renklerden hayal ediyor...