Şifremi Unuttum
Ne Arıyorsun?

E-Bülten Üyeliği

Yenliklerden ve duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız abone olabilirsiniz.Firma Ekle

Firmanızı veritabanımıza eklemeye firma adınızı yazarak başlayabilirsiniz.


Orhan Gören İçmimarlık

Firma No: 1352 · Yayınlanma: 2017-02-07 18:49:38 · Tel: 0507 065 65 07 · Bireysel/Şahıs Şirketi

Bulunduğu Kategori : Hizmet Firmaları : İç Mimarlık

Telefon : 0507 065 65 07
Cep Telefonu : 0532 053 25 59
Website : http://www.orhangoren.com
Adres : Orhan GÖREN İç Mimarlık Ltd. Şti. Güneşli Mahallesi, Ömer Eren Caddesi, Küpçüler Sokak, TT İş

Bu firma Kahramanmaraş şehrinde Elbistan ilçesinde Güneşli Mah semtinde bulunmaktadır.

Orhan Gören İçmimarlık firması İç Mimarlık, kategorilerinde bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA
2013 yılında Kahramanmaraş / Elbistan’da hizmet sektörüne katkılar sunmak için kurulan firmamız, iç mimarlık alanında kendine ait değerlerini oluşturmuş bir kuruluştur. Uygulamalara farklı yaklaşımlar sağlayarak vizyonunu ortaya koyan, genel mekanı bir bütün şeklinde algılayarak dekorasyon fikirlerini hayata geçiren, detay anlatımlarda zengin ve aynı ölçüde yalın tasarım dilini benimseyen anlayışla kısa sürede pek çok proje hayata geçirilmiştir.

Dikkat Çekici Projelerimizle Kurumsallığınızı Öne Çıkartın

Orhan Gören iç mimarlık ve tasarım, mekânsal tasarımların ihtiyaç haline geldiği her alanda dikkat çekici projelere imza atmaktadır. Çok kısa bir süre içinde oldukça önemli uluslararası projeleri hayata geçiren firmamız, gerek yurt içi, gerekse yurt dışı pek çok ev, ofis, kafe, restoran ya da villa gibi mekanlarda proje tasarım uygulamalarını gerçekleştirmiştir.

Firmamız yaptığı uygulamaları anahtar teslim şeklinde tatbik ederken, her yeni projenin bir öncekinden daha iyi ve daha yenilikçi olmasına gayret edilir. Firmamız bünyesinde yer alan iç mimarlarımız, yüksek inşaat mühendislerimiz ve peyzaj mimarlarımız her yönden donanımlı olan ekibimizi oluşturmaktadır. Her türlü danışmanlık hizmetleri bu ekibimizden alınabilir. Çalışanlarımızın genç, yenilikçi ve vizyoner olması da bu anlamda dikkat ettiğimiz bir diğer konudur.

Avrupa Mimarisine Farklı Bir Bakış Sunuyoruz

Hollanda’da bulunan ofisimizle Avrupa mimarisine farklı bir boyut kazandırıyoruz. Ülkemizde yaptığımız mimari çalışmalarda hem geleneksel mimarimizi uyguluyor hem de modern mimari trendlerini de çalışmalarımıza entegre edebiliyoruz.

Bu sayede, Osmanlı ve Selçuklu mimarisini eserlerimizde sergilerken, kimi zamanlarda da Avrupa mimarisinden de faydalanabiliyoruz.

Yaşam Alanlarınıza Değer Katıyoruz

Orhan Gören İç Mimarlık, 2013 yılından günümüze kadar olan süreçte, yaşam alanlarına değer katmak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olmuştur ve tercih günümüzde de artarak devam etmektedir. Ekip ruhumuz ve yenilikçi anlayışımız ile yüksek beklentili projelerde konfor ve lüksü harmanlayıp sizlere sunmaktayız.

Biz Neler Yaparız?

– Bir villanın ya da kafe ve restoran tarzı mekanların proje tasarımlarının hazırlanması, projeye uygun mobilya seçimleri, ahşap işleri ve zemin tercihleri tarafımızdan yapılmaktadır. Granit olsun, seramik ya da parke olsun tüm zemin alternatifleri detaylı olarak incelenmektedir. Duvar kağıdı seçimleri, avize tercihleri ve projeye dair tüm detaylar her anlamda değerlendirilip üretilmektedir.

– Yurt dışı projelerinde ise tüm bu işlemlere ek olarak gümrükleme işlemlerini de ek olarak yapmakta ve müşterilerin bu konuda da rahatlatılması sağlanmaktadır.

– Özetle, bir mekanın tüm mimari çizimleri ve uygulamaları (mobilyaların seçimi, dekorasyonun yapılması, aksesuarların belirlenmesi ve alınması, metal aksamların hazırlanması) firmamızca kurumsal bir çizgide yapılmaktadır. Ofisinizi sil baştan anahtar teslim olarak hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz.

Donanımlı ekiplerimiz, bilgi birikimi yüksek çalışanlarımız ve kurumsal kültürümüzle hizmet sunarken, tasarlanan detay ve formların uygulama alanına da doğrudan ve birebir aktartılması firmamızca gerçekleştirilir. Deneyimli bir kuruluş olarak sunduğumuz tüm hizmetleri sizlere ofisimizde, bir fincan kahve eşliğinde aktarmak isteriz…

Hizmet Verilen Bölgeler / Satış Noktaları

İç Mimarlık

Dekorasyonda renk seçimi 2014-09-30 14:28:41 Kafanızda canlandırdığınız mekanı rengarenk yada soft açık renklerden hayal ediyor...