Şifremi Unuttum
Ne Arıyorsun?

E-Bülten Üyeliği

Yenliklerden ve duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız abone olabilirsiniz.Firma Ekle

Firmanızı veritabanımıza eklemeye firma adınızı yazarak başlayabilirsiniz.


Patina İç Mimarlık & Decor

Firma No: 538 · Yayınlanma: 2011-09-14 22:13:41 · Tel: 2125802580 · Kurumsal

Bulunduğu Kategori : Hizmet Firmaları : İç Mimarlık

Telefon : 2125802580
Cep Telefonu : 05428218474
Website : http://www.patinadecore.com
Adres : alparslan cad.No:43/1

Bu firma İstanbul şehrinde Küçükçekmece ilçesinde Cennet semtinde bulunmaktadır.

Patina İç Mimarlık & Decor firması İç Mimarlık, kategorilerinde bulunmaktadır.

İç Mimari Decor Firmamız`a , Mesleki Konumda Deneyimli;
Patina ( eskitme ), italyan boya, ithal Duvar kağıdı, Duvar Kağıdı , Yağlı Boya , Saten Boya , Kartonpiyer Ve Asma Tavan.Patina Decor 1981`den Bu Güne Kadar İç Mimari Decor Alanında Başta İstanbul , Antalya , Ankara , İzmir , Balıkesir , Çanakkale , Bursa , Sakarya , Mersin , Amasya , Tekirdağ.kayseri , Giresun , Erzurum... Avrupa`da , Bruxssel , Namür , Antwerp , Ghent , Charleroi.

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı Pazarlarda kullanılan tüm ses yalıtım ve ses emici malzemeleri, ayrıca yeni teknolojileri dikkatle takip ederek, bir çogunu Türkiye’de kullanmaktayız.

Sektördeki en büyük farkımız mühendislik, mimarlık bilgileriyle, üretim ve uygulama tecrübelerimizi birleştirmemiz ve müşterinin ihtiyaçlarını, hassasiyetlerini değerlendirerek proje çalismalarimizi, malzeme seçimini ve uygulamalarımızı yapmaktayız.

Firmamızın mühendisleri, fakülte bilgilerine ilave olarak, A-2 tipi Mühendislik Akustiği ve B-1 tipi Endüstriyel Gürültü Rapor ve Haritalama sertifikalarına sahiptirler. Başta ODTÜ ve Bahçeşehir Üniversiteleri olmak üzere diğer üniversitelerin akustik konusunda uzman ögretim görevlileri, yurt içi ve yurt dışı akustik malzeme üreticileri ve uzmanları ile işbirliği içinde çalismaktayiz. Müşterilerimize en doğru çözümü, en uygun maliyetten sunmak temel ilkemizdir.

Yaptığımız Çalismalar;

Akustik Danışmanlık

- Otel, plaza, fabrika, rezidence vb. çalışmalarda inşat öncesi, inşaat yapım aşaması ve sonrasında akustik danışmanlık.

Ölçümler;

- Çevresel gürültü ölçümleri, çevreye yayılan gürültünün düşük, orta ve yüksek frekanslara bağlı dağılımın Tip 1 cihazlarla yapılan bu ölçümlerle yapılması.

- Yansışım Hızı ( Reverberation Time RT 60 ) ölçümleri; özellikle toplantı, balo, tiyatro salonları ve yönetici odalarında sesin yansışım hızlarının ölçümü.

- Vibrasyon /Titreşim Hızı ölçümleri.
Akustik Modelleme, Haritalama Expertiz ve Proje Çalışmaları

- Karayolu, havayolu, kullanılacak soğutma kulesi, jeneratör gibi cihazların oluşturacağı gürültülerinin çevre ve istenilen binalar üzerinde oluşturduğu etkinin hesaplanması ve raporlanmasıdır.
Örneğin bu çalışma ile proje üzerinden bina kurulmadan hangi katta pencere önünde kaç desibel gürültü olacağı tahmin edilebilmektedir. Bu çalışma; yapılacak duvar yalıtımı ve pencere yalıtımında seçilecek ürün tespiti açısından önemlidir.Ayrıca cihazların veya diğer muhtemel gürültü kaynaklarının yerlerinin değiştirilmesi için fırsat tanımakta yaşanacak sıkıntıların baştan engellemesine yardımcı olmaktır.

- Açık hava bar, disko gibi eğlence mekanlarının çevreye yayacağı gürültünün hesaplanması ve haritalanması; böylece mekana yapılacak yatırım öngörülebilmektedir.

Hizmet Verilen Bölgeler / Satış Noktaları

İç Mimarlık

Dekorasyonda renk seçimi 2014-09-30 14:28:41 Kafanızda canlandırdığınız mekanı rengarenk yada soft açık renklerden hayal ediyor...