Şifremi Unuttum
Ne Arıyorsun?

E-Bülten Üyeliği

Yenliklerden ve duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız abone olabilirsiniz.Firma Ekle

Firmanızı veritabanımıza eklemeye firma adınızı yazarak başlayabilirsiniz.


Arch Mimarlik Tasarim

Firma No: 942 · Yayınlanma: 2014-01-16 23:06:55 · Tel: 0212 695 78 58 · Bireysel/Şahıs Şirketi

Bulunduğu Kategori : Satıcı Firmalar : Mutfak

Telefon : 0212 695 78 58
Cep Telefonu : 0530 301 39 99
Website : http://www.archmimarlik.com
Adres : deniz köşkler mah.gelincik sok.no:4

Bu firma İstanbul şehrinde Avcılar ilçesinde Denizköşkler Mah. semtinde bulunmaktadır.

Arch Mimarlik Tasarim firması Mutfak, kategorilerinde bulunmaktadır.

Arch iç mimarlık; içmimari alanında hizmet veren, ürün ve mekan tasarlayan, çözümler üreten, ara süreçleri değerlendiren ve süreçler içerisinde farklı disiplinleri yöneten bir iç mimari tasarım ve uygulama firmasıdır.
Arch iç mimarlık; konut, ofis, mağaza, sosyal mekan ve otel alanlarında ürettiği içmimari tasarımlarda; kullanıcı ihtiyaçlarının çağdaş tasarım çözümleri ile karşılanmasını hedefler ve tasarımın programlanan takvim ve bütçe içerisinde tamamlanmasını sağlar.Firmamız aynı zamanda üretimini yapmış olduğumuz alanlarda proje çizimi yapıp uygulama noktasında birlikte çalışabileceğimiz değerli mimarlar ve mimarlık büroları ile de bir arada düzenle çalışabilmektedir.
Hizmetlerimiz;
İÇMİMARLIK VE TASARIM
DANIŞMANLIK VE UYGULAMA
KONUT DEKORASYONU
OFİS DEKORASYONU
MAĞAZA – SHOWROOM DEKORASYONU
FUAR STANDI
CAFE – BAR VE RESTAURANT DEKORASYONU
Arch iç mimarlığı neden tercih etmelisiniz?
Genç, dinamik, üretken, mimar ve iç mimar ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz var.
Arch iç mimarlık inşaat sürecini de mimari tasarımın parçası olarak görmekte ve süre-maliyet- kalite dengelerini en iyi şekilde kurmaya projelerini bu esas çerçevesinde tamamlamaya gayret göstermektedir.
Sizlerin hayatlarını kolaylaştırıp, kendinizi rahat, mutlu ve huzurlu hissedeceğiniz mekanlar tasarlayp uygulama ile de tasarladıklarımızı gerçeğe dönüştürüyoruz..
Dekorasyon, zahmetli ve masraflı bir iştir. Hiç ummadığınız tahmin etmediğiniz küçücük detaylar bile bazen bütçenizi aşmanıza neden olabilir. Ama bizden profesyonel mimari danışmanlık talep ettiğiniz takdirde ilk iş size yaklaşık bir maliyet raporu çıkartıyoruz. Böylece tatsız sürprizler tam iş bitti derken tadınızı kaçıramaz.
Hayal gücümüzle nasıl mekanlar tasarladığımızı görmenizi istiyoruz.
Bir mimarın, iç mimarın veya tasarım işiyle uğraşan kişilerin sahip olduğu en önemli şeylerden biri hayal gücü ve yaratıcılıktır. Aynı zamanda kişiye farklılık katan değerlerdendir. Bu yüzden bazen sizin bir türlü şekil veremediğiniz bir mekanınız da bizlerin kaç değişik tasarımlar sunacağımızı görmelisiniz..

Hizmet Verilen Bölgeler / Satış Noktaları

Mutfak

2014 IKEA Kataloğu 2012-10-20 16:36:29 2014 IKEA Kataloğu şimdi online. Tıklayın, sayfaları çevirmeye...

Ikea Mutfak Kampanyası Başladı 2011-03-15 19:05:26 Mutfağını Ikea nın modern ve şık tasarımlarıyla yenilenmek isteyenler için bu fırsat...

Modern Mutfak Dekorasyonları 2011-03-05 13:46:48 Çoğu kadın ister ev kadını olsun, ister iş kadını evdeki saatlerinin çoğunu mutfakta...

Lineadecor Mutfak Modelleri 2011-01-19 13:13:24 Modern renklerle donatılmış mutfak modelleri olduğu gibi, ahşap eski stile sahip modellerde...

Lineadecor Finans 2011-01-19 11:16:21 Lineadecor un özel kredi sistemi olan lineadecorfinans düşük faizle vade imkanı ve bir çok...