IKEA Ev Tasarım Planlayıcısı

Bulunduğu Kategori : Ev Tutkunu Dekorasyon : Hobi & Diğer : Bilgisayar Programları

Yayınlanma Tarihi : 2011-01-27 21:26:18
Firma : Ikea

Ikea

IKEA Ev Tasarım Planlayıcısı yazısı Mobilya, Bilgisayar Programları, kategorilerinde bulunmaktadır.

IKEA Ev Odaları Planlayıcı, bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz. IKEA mobilyalarıyla odanızı donatıp, üç boyutlu olarak yerleştirebilirsiniz.

Öncelikle odanızın tam ölçülerini alarak işe başlayın. Ikea ev planlayıcısı ile oda ölçülere göre sanal olarak odanızı hazırladıktan sonra kapıları, pencereleri, radyotör ve elektrik düğmelerini yerleştirin ki, gerçek anlamda hangi mobilyayı nereye koyabilirsiniz, hangi mobilya nereye sığar görebilesiniz.

Ayrıca seçtiğiniz ürünlerin fiyat toplamını görerek, eviniz için ekonomik çözümler oluşturabilirsiniz.

Programı İndirmek İçin Tıklayınız

 

Ikea firması ile ilgili diğer yazılar

2014 IKEA Kataloğu 2014 IKEA Kataloğu şimdi online. Tıklayın, sayfaları çevirmeye başlayın!
Mutfak Planlayıcısı IKEA'nın sunduğu mutfak planlayıcısı kullanım kolaylığı sağlanarak yenilendi. Bu programı kullanarak mutfağınızı istediğiniz şekilde tasarlamaya başlayabilirsiniz.
Haftasonu Sabahları Bir Çılgınlık Yapın Ikea Aile Kartıyle haftasonu 10:00-12:00 saatleri arasında ikea'ya gelenler, indirimlerden yararlanıyor.
Ikea Mutfak Kampanyası Başladı Mutfağını Ikea'nın modern ve şık tasarımlarıyla yenilenmek isteyenler için bu fırsat kaçmaz. 30 Haziran tarihine kadar sürecek olan mutfak kampanyası Ikea Aile Kart sahiplerini bekliyor.
Ikea, Şubat Ayına Özel %5 Para Puan Şubat ayı boyunca IKEA Aile Kart'ınızla yaptığınız alışverişlerde %5 Para Puan* kazanma fırsatı sizi bekliyor.
IKEA Aile Kart Avantajları IKEA Aile Kart sahipleri, kartın geniş ve sürekli değişen avantajlarından yararlanmanın yanı sıra, IKEA’daki fırsat ve yeniliklerden doğrudan ve öncelikli bilgilendirilme şansı bulurlar.

Ne Arıyorsun?

Site İçi Arama

Site İçi Arama

Firma Ekle

Firma Adı

Ev Tutkunu E-Bülten

E-Mail Adresiniz

Adınız Soyadınız

Bilgisayar Programları

Sweet Home 3D 2014-09-20 12:51:48 Ücretsiz 3 Boyutlu bir ev tasarım programı arayanlar aradığınız program...
Mutfak Planlayıcısı 2011-12-01 11:12:13 IKEA nın sunduğu mutfak planlayıcısı kullanım kolaylığı sağlanarak yenilendi. Bu...
Oda Boyama Colorizer 2011-01-27 21:31:46 Evinizin iç veya dış cephe fotoğrafını çekip, ister tarayıcı ya da CD ile isterseniz cep...
IKEA Ev Tasarım Planlayıcısı 2011-01-27 21:26:18 IKEA Ev Odaları Planlayıcı, bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz. IKEA mobilyalarıyla...